ВУЗ ШАГ

Чорноморськ. Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області

 





Публічна інформація

Мова освітнього процесу – українська

 

Адреса Будинку дитячої та юнацької творчості

 

identifier postCode adminUnitL1 adminUnitL2 adminUnitL3 postName thoroughfare locatorDesignator addressLocatorBuilding territoryIdentifier  
Ідентифікатор Поштовий індекс Країна Регіон Район Населений пункт Вулиця або аналог Номер будівлі Номер корпусу Ідентифікатор території  
1 68003 Україна Одеська область null Чорноморськ вул. Спортивна 10 null 1  
                     
                     

 

Довідник підприємства
identifier name gender postPrefLabel orgUnitIdentifier orgUnitPrefLabel orgIdentifier orgPrefLabel img homepage account phone mbox openingHours availabilityRestriction
Ідентифікатор Ім’я Стать Посада Належність до структурного підрозділу (ідентифікатор) Належність до структурного підрозділу (назва) Належність до юридичної особи (ідентифікатор) Належність до юридичної особи (назва) Фото Веб-сторінка Посилання на сторінки в соціальних медіа Номер телефону Адреса електронної адреси Дні та години прийому Обмеження прийому
1 Шведова Жанна Валеріївна 2 директор 05406623 Відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської області 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області http://illbydtvorch.odessaedu.net/uk/site/construct/step3/id/8 http://illbydtvorch.odessaedu.net/ https://www.facebook.com/groups/1597135377007815/ +380486862130, +380505416799 ganetta1@ukr.net Ср 14:00-16:00 null
2 Блотницька Ірина Олексіївна 2 заступник директора  НВР 05406623 Відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської області 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області http://illbydtvorch.odessaedu.net/uk/site/construct/step3/id/8 null null +380486862132, +380930796474 bdyut@ukr.net Пн 14:00-16:00 null
3 Горбачова Ольга В'ячеславівна 2 методист, культорганізатор 05406623 Відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської області 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області null null null +380486862132, +380972794368 olgiya@ukr.net Вт 14:00-16:00 null
4 Соцька Тетяна Ігорівна 2 методист 05406623 Відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської області 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області http://illbydtvorch.odessaedu.net/uk/site/construct/step3/id/8 null null +380486862132, +380679478677 stanysha@ukr.net Пт 14:00-16:00 null
5 Лукіяненко Наталія Володимирівна 2 зав. відділом 05406623 Відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської області 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області null null null +380486862132, +380957032073 bdyut@ukr.net Чт 14:00-16:00 null
6 Прищепа Вікторія Валеріївна 2 зав. відділом 05406623 Відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської області 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області null null null +380486862132, +380503904964 bdyut@ukr.net Ср 12:00-14:00 null
7 Нерисниця Віра Петрівна 2 секретар-друкар 05406623 Відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської області 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області null null null +380486862132 bdyut@ukr.net Вт 15:00-17:00 null
8 Філатова Ганна Василівна 2 практичний психолог 05406623 Відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської області 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області null null null +380486862132, +380966941250 annafilatova111@gmail.com Чт 15:00-17:00 null
9 Грабовенко Ольга Іванівна 2 завгосп 05406623 Відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської області 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області null null null +380486862132, +380964274862 bdyut@ukr.net Пт 15:00-17:00 null

 

 

Територія обслуговування БДЮТ
identifier institutionIdentifier institutioPprefLabel description
Ідентифікатор Ідентифікатор закладу Назва закладу Опис
1 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області Територія обслуговування не закріплена. Територіальних обмежень немає.

 

Дані про педагогічних працівників

 

                                     
  identifier name gender postPrefLabe orgIdentifier orgPrefLabel educationDegree educationProfession qualificatio gualification Category pedagogicalTitle experienceDuarationInYears image homepage mbox phone orderNumber orderIssued
  Ідентифікатор Прізвище, ім’я, по батькові Стать Посада Ідентифікатор закладу Назва закладу Освітній рівень Спеціальність Кваліфікація Кваліфікаційна категорія Педагогічне звання Педагогічний стаж Фото Веб-сторінка Електронна пошта Службовий телефон Номер наказу Дата наказу
  1 Шведова Жанна Валеріївна 2 директор 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Російська мова та література філолог, вчитель російської мови та літератури спеціаліст з вищою освітою Відмінник освіти 34 http://illbydtvorch.odessaedu.net/uk/site/construct/step3/id/8 http://illbydtvorch.odessaedu.net/ ganetta1@ukr.net +380486862130 216-а 1987-08-26
  2 Блотницька Ірина Олексіївна 2 заступник директора  НВР 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Гідрологія суші інженер гідролог спеціаліст з вищою освітою   30 http://illbydtvorch.odessaedu.net/uk/site/construct/step3/id/8 null bdyut@ukr.net +380486862132 43 1994-10-07
  3 Горбачова Ольга В'ячеславівна 2 методист, культорганізатор 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Культурологія культуролог, педагог-організатор дозвілля спеціаліст з вищою освітою   17 null null olgiya@ukr.net +380486862132 75 2004-09-20
  4 Соцька Тетяна Ігорівна 2 методист 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Українська мова і література філолог, викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури спеціаліст з вищою освітою   11 http://illbydtvorch.odessaedu.net/uk/site/construct/step3/id/8 null stanysha@ukr.net +380486862132 9 2012-01-30
  5 Антоненко Гаяне Валеріївна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Педагогіка і методика середньої освіти. Музика вчитель музики спеціаліст з вищою освітою керівник гуртка-методист 30 null null ava@gcn.ua, +380486862132 1 1993-09-01
  6 Афанасьєва Валентина Іванівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Економіка торгівлі економіст спеціаліст з вищою освітою   31 null null bdyut@ukr.net +380486862132 344 1987-10-08
  7 Боринська Ірина Валеріївна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Математика вчитель математики спеціаліст з вищою освітою   25 null null chistyakova3@ukr.net +380486862132 61 1994-10-28
  8 Бондар Наталя Михайлівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Хореграфія балетмейстер бальної хорегшрафії, викладач фапхових дисциплін спеціаліст з вищою освітою   15 null null 82natusik@ukr.net +380486862132 360 к/тр 2019-08-30
  9 Борсук Анна Олександрівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Початкова освіта організатор початкової освіти. Вчитель початкової школи спеціаліст з вищою освітою   10 null null bdyut@ukr.net +380486862132 305 к/тр 2019-08-21
  10 Ботвінцева Наталія Іванівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Технологія швейних виробів інженер-технолог спеціаліст з вищою освітою   26 null null bdyut@ukr.net +380486862132 10-а 1994-09-01
  11 Бринчак Василина Олегівна 2 культорганізатор 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Театральне мистецтво режисер естради та масових свят, викладач спеціаліст з вищою освітою   10 null null vasilina-brinchak@ukr.net +380486862132 101 2008-10-13
  12 Бушуєва Лілія Борисівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області молодший спеціаліст Фортепіано викладач дитячої музичної школи. Концертмейстер спеціаліст із середньою спеціальною освітою   33 null null bdyut@ukr.net +380486862132 6 1994-09-01
  13 Вербова Тетяна Олександрівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Музика учитель музики спеціаліст з вищою освітою   39 null null bdyut@ukr.net +380486862132 91-а 1992-03-16
  14 Головатюк Ніна Миколаївна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області молодший спеціаліст Народні інструменти керівник самодіяльного оркестру народних інструментів.Викладач музичної школи по класу баяна спеціаліст із середньою спеціальною освітою   40 null null bdyut@ukr.net +380486862132 90 2008-09-01
  15 Гоцюк Тетяна Вікторівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області молодший спеціаліст Хорове деригування дерижер хору, учитель музики та співу в загальноосвітній школі, викладач сольфеджіо в музичній школі спеціаліст із середньою спеціальною освітою   39 null null bdyut@ukr.net +380486862132 362 1993-08-30
  16 Гуменюк Вікторія Олександрівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області бакалавр Мистецтво бакалавр, художник декоративно-прикладного мистецтва спеціаліст з вищою освітою   25 null null bdyut@ukr.net +380486862132 59 1994-01-26
  17 Гринчак Ірина Богданівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області бакалавр Театральне мистецтво бакалавр театрального мистецтва, режисер естради і масових свят спеціаліст з вищою освітою   11 null null bdyut@ukr.net +380486862132  25 к/тр 2014-09-02
  18 Дмитрищук Галина Михайлівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області молодший спеціаліст Конструювання та моделювання верхнього одягу конструктор-модельєр спеціаліст із середньою спеціальною освітою   30 null null   +380486862132 150 1989-08-29
  19 Дороніна Людмила Іллівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Російська мова та література філолог, викладач російської мови та літератури спеціаліст з вищою освітою Відмінник освіти 54 null null l.doronina@i.ua +380486862132 50 2005-08-22
  20 Драгой Лідія Олександрівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Російська мова і література вчитель російської мови та літератури спеціаліст з вищою освітою   41 null null bdyut@ukr.net +380486862132 17 1996-09-30
  21 Журенко Ірина Олександрівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Музичне мистецтво вчитель музичного мистецтва, етики та естетики спеціаліст з вищою освітою   5 null null bdyut@ukr.net +380486862132 37 к/тр 2014-10-01
  22 Іордакі Тетяна Вікторівна 2 хореограф 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області молодший спеціаліст Культурно-освітня робота і самодіяльна творчість клубний працівник, керівник самодіяльного хореографічного колективу спеціаліст із середньою спеціальною освітою   18 null null bdyut@ukr.net +380486862132 65 2006-10-31
  23 Кавун Юлія Юріївна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Психологія психолог, викладач психології спеціаліст з вищою освітою   19 null null y-kavun@mail.ru +380486862132 17 2001-10-15
  24 Караджи Вікторія Глібівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області молодший спеціаліст Кульруно-освітня робота робота клубний працівник, керівник самодіяльного хореографічного колективу спеціаліст із середньою спеціальною освітою   26 null null bdyut@ukr.net +380486862132 57 2012-08-28
  25 Ковальська Марія Сергіївна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області молодший спеціаліст Викладання в початкових класах загальноосвітньої школи учитель початкових класів школи спеціаліст із середньою спеціальною освітою Відмінник освіти 50 null null bdyut@ukr.net +380486862132 187 1986-08-15
  26 Колоберда Ольга Василівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області молодший спеціаліст Культурно-освітня робота   клубний працівник, керівник самодіяльного хореографічного колективу спеціаліст із середньою спеціальною освітою   34 null null bdyut@ukr.net +380486862132 166 1990-08-16
  27 Ковальчук Валентина Дмитрівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Малювання і креслення вчитель малювання, креслення середньої школи спеціаліст з вищою освітою Відмінник освіти 47 null null bdyut@ukr.net +380486862132 73 2010-08-28
  28 Кузьмінський Олександр Іванович 1 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області бакалавр Хореографія бакалавр хореографії, асистент балетмейстера, викладач хореографічних дисциплін, артист балету спеціаліст з вищою освітою   12 null null bdyut@ukr.net +380486862132 49 2006-09-04
  29 Лукіяненко Наталія Володимирівна 2 зав. відділом 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Біологія з додатковою спеціальнстю хімія вчитель біології та хімії спеціаліст з вищою освітою   32 null null bdyut@ukr.net +380486862132 211 1997-09-30
  30 Прищепа Валерія Олегівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області бакалавр Видавнича справа та редагування бакалавр з видавницької справи та редагування спеціаліст з вищою освітою   0 null null bdyut@ukr.net +380486862132 301 к/тр 2019-08-27
  31 Прищепа Вікторія Валеріївна 2 зав. відділом 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області молодший спеціаліст Фортепіано викладач музичної школи, концертмейстер спеціаліст із середньою спеціальною освітою   35 null null bdyut@ukr.net +380486862132 91-а 1992-03-16
  32 Реутова Яна Василівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області магістр Правознавство магістр права спеціаліст з вищою освітою   4 null null yana-babchyk2008@ukr.net +380486862132 12 к/тр 2015-01-30
  33 Слободян Сергій Леонтійович 1 хореограф 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Музична педагогіка і виховання вчитель музики і хореографії спеціаліст з вищою освітою   8 null null bdyut@ukr.net +380486862132 6 2011-02-01
  34 Соколюк Юлія Павлівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області загальна середня освіта     спеціаліст із загальною середньою освітою   23 null null bdyut@ukr.net +380486862132 70 1996-02-01
  35 Сортиня Сергій Валерійович 1 акомпаніатор 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Фортепіано вчитель музичної школи, концертмейстер спеціаліст з вищою освітою   36 null null bdyut@ukr.net +380486862132 7 1983-01-03
  36 Ставнійчук Наталія Георгіївна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Альт артист оркестру, артист камерного ансамблю, викладач спеціаліст з вищою освітою   20 null null bdyut@ukr.net +380486862132 30 1198-08-12
  37 Стельмах Маргарита Іванівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Музика вчитель музики спеціаліст з вищою освітою   33 null null bdyut@ukr.net +380486862132 362 1993-08-31
  38 Тоток Ірина Олегівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області магістр Музичне мистецтво магістр музичного мистецтва спеціаліст з вищою освітою   1 null null bdyut@ukr.net +380486862132 17 к/тр 2018-08-27
  39 Туліна Тетяна Аркадіївна 2 акомпаніатор 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Фортепіано концертний виконавець,соліст камерного ансамблю, викладач спеціаліст з вищою освітою   34 null null bdyut@ukr.net +380486862132 63 2012-09-01
  40 Федорова Зінаїда Валентинівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво вчитель образотворчого мистецтва, креслення спеціаліст з вищою освітою   19 null null bdyut@ukr.net +380486862132 172-а 2000-08-20
  41 Філатова Ганна Василівна 2 практичний психолог 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Психологія психолог, викладач психології спеціаліст з вищою освітою   1 null null annafilatova111@gmail.com +380486862132 40 к/тр 2019-01-29
  42 Цундра Алла Петрівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області молодший спеціаліст Хореографія викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів спеціаліст із середньою спеціальною освітою   7 null null bdyut@ukr.net +380486862132 1 2012-01-04
  43 Яворська Лариса Олексіївна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Співи концертна співачка, викладач спеціаліст з вищою освітою   28 null null bdyut@ukr.net +380486862132 91-а 1992-03-16
  44 Левченко Тетяна Вікторівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Музика та співи вчитель музики та співів спеціаліст з вищою освітою Відмінник освіти. Керівник гуртка-методист 34 null null tanua_06@mail.ru +380486862132 457-к/тр 2019-10-08
  45 Паніна Марина Вікторівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Віолончель соліст оркестру, викладач, артист камерного ансамблю спеціаліст з вищою освітою   42 null null bdyut@ukr.net +380486862132 344 2006-10-09
  46 Попович Олена Володимирівна 2 культорганізатор 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література вчитель української мови і літератури, вчитель англійської мови і зарубіжної літератури спеціаліст з вищою освітою   9 null null popovich_elena87@ukr.net +380486862132 53-а 2009-07-01
  47 Сурова Валерія Олександрівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області бакалавр Музичне мистецтво бакалавр музичного мистецтва спеціаліст з вищою освітою   2 null null bdyut@ukr.net +380486862132 410-к/тр 2018-10-29
  48 Євсєєва Катерина Миколаївна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області бакалавр Філологія (мова і література англійська) бакалавр філології, вчитель англійської, німецької мови та зарубіжної літератури спеціаліст з вищою освітою   3 null null bdyut@ukr.net +380486862132 170 к/тр 2016-08-29
  49 Афанасьєва Юлія Олександрівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Початкова освіта, хореографія вчитель початкової школи, керівник дитячого хореографічного колективу спеціаліст з вищою освітою   9 null null bdyut@ukr.net +380486862132 92 2008-09-10
  50 Фещенко Аліна Ігорівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Народна художня творчість організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, керівник аматорського хорового колективу спеціаліст з вищою освітою   2 null null bdyut@ukr.net +380486862132 58 к/тр 2017-03-03
  51 Дубина Ганна Олександрівна 2 керівник гуртка 35873248 Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області спеціаліст Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво вчитель образотворчого мистецтва, креслення спеціаліст з вищою освітою   18 null null bdyut@ukr.net +380486862132 243 2010-08-17

 

Реєстр наборів даних БДЮТ
identifier title description accrualPeriodicity keyword purpose landingPage distributionFormat publisherPrefLabel publisherIdentifier contactPointFn contactPointHasEmail
Ідентифікатор Назва Опис Частота оновлення Ключові слова Підстава та призначення збору інформації Посилання на сторінку набору даних Формати ресурсів Назва розпорядника Ідентифікатор розпорядника Відповідальна особа Email відповідальної особи
mcu-normatives Нормативи, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону Міністерством освіти і науки України Набір містить перелік нормативів, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону Міністерством освіти і науки України. У тому числі, їх ідентифікатори, назви, строки дії, нормативно правові акти, посилання на документ оприлюднений в мережі Інтернет. Щорічно (у разі внесення змін позапланово - протягом трьої робочих днів з моменту внесення таких змін) нормативи, заклад освіти, установа, мережа, підрозділ, посади,  посадові особи Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про центральні органи виконавчої влади”, Закон України "Про освіту", Закон України "Про позашкільну освіту", "Положення  про позашкільний навчальний заклад" https://data.gov.ua/dataset/mcu-normatives XLSX Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області 35873248 Соцька Тетяна Ігорівна bdyut@ukr.net
hoda-org-structure Інформація про організаційну структуру Будинку дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області Набір містить інформацію про організаційну структуру розпорядника, відповідно до організаційно-розпорядчого документу “Структура і штатна чисельність”. Щорічно (у разі внесення змін позапланово - протягом трьої робочих днів з моменту внесення таких змін) структура, посади, підрозділи, штат, підрозділ, організаційна структура Закон України "Про освіту", Закон України "Про позашкільну освіту", Наказ Міністерства юстиції України “Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях” від 18.06.2015 № 1000/5 https://data.gov.ua/dataset/hoda-org-structure XLSX Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області 35873248 Соцька Тетяна Ігорівна bdyut@ukr.net
sfau-reference-book Довідник підприємства, установ (закладів), що належать до сфери його управління, у том числі їх ідентифікаціних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів Набір містить довідник ЗО, довідник посадових осіб Будинку дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області Щорічно (у разі внесення змін позапланово - протягом трьої робочих днів з моменту внесення таких змін) довідник, адреса, електронна адреса, контакти,  телефон, веб-сайт, код ЄДРПОУ, ідентифікатор, графік прийому, фото, заклад, посади Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про центральні органи виконавчої влади”, Закон України "Про освіту", Закон України "Про позашкільну освіту", "Положення  про позашкільний навчальний заклад" https://data.gov.ua/dataset/sfau-reference-book XLSX Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області 35873248 Соцька Тетяна Ігорівна bdyut@ukr.net
01234567-reports Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію Головного територіального управління юстиції у місті Києві Набір містить перелік звітів Будинку дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області, включно з посиланнями на ресурси, що оприлюднені в мережі Інтернет Щорічно  звіт, звітність, запити, діяльність, публічна інформація Закон України “Про доступ до публічної інформації” https://data.gov.ua/dataset/01234567-reports XLSX, DOC Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області 35873248 Соцька Тетяна Ігорівна bdyut@ukr.net
  Реєстр набору даних, що перебувають у володінні розпорядника інформації Набір містить перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних До 5 робочих днів з дня створення або внесення змін до даних Інформація, зміст, довідник, звіти, нормативи Закон України “Про доступ до публічної інформації”   XLSX Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області 35873248 Соцька Тетяна Ігорівна bdyut@ukr.net
null Надходження і використання благодійної допомоги Набір містить перелік інформації про отримання благодійної допомоги Щорічно номер, дата, акт, допомога, пожертва, матеріальна форма, товар, послуги, код, сума Закон України «Про благодійництво та благодійні організації» від 16вересня 1997 року № 531/97-ВР (із змінами), Податковий кодекс України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (із змінами), Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розподілу товарів, отриманих як благодійна допомога, та контролю за цільовим розподілом благодійної допомоги у вигляді наданих послуг або виконаних робіт» від 17 серпня 1998 року № 1295 (із змінами), Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків» від 15 квітня 2011 року №1/9-289 null XLSX, DOC Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області 35873248 Соцька Тетяна Ігорівна bdyut@ukr.net
null Дані про педагогічних працівників закладів освіти Набір містить інформацію про педагогічних працівників Будинку дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області Щорічно Прізвище, ім'я, по батькові, стать, посада, назва закладу, спеціальність, кваліфікація, педагогічний стаж, фото, веб-сторінка, телефон, електронна пошта Закон України "Про освіту", Закон України "Про позашкільну освіту", "Положення  про позашкільний навчальний заклад" null XLSX Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області 35873248 Соцька Тетяна Ігорівна bdyut@ukr.net

 

 

Гуртки Будинку дитячої та юнацької творчості на 2019-2020 навчальний рік
Назва гуртка Програма гуртка Керівник гуртка Початковий рівень,
рік навчання
Основний рівень,
рік навчання
Вищий рівень,
рік навчання
Всього
1-й  2-й  3-й  1-й  2-й  3-й  1-й  2-й  3-й   
1 Умілі руки
(випилювання та випалювання по дереву – художня обробка деревини, для хлопчиків)
Художньо-естетичний напрям – Інститут модернізації змісту освіти https://imzo.gov.ua/...programi/hudozhno-estetichniy-napry Програма «Художня оброька деревини: випилювання, випалювання, різблиння, мозаїка по дереву» автор: Мороз О. М. Схвалено науково-методичною комісією з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти МОН» (протокол №3 від 29.12.2015) Ковальська М.С. 1       1         груп 2
15       15         учнів 30
4       6         годин 10
2 Рукоділля
(бісероплетіння, писанкарство, декор ваз, аплікація, композиції)
Художньо-естетичний напрям – Інститут модернізації змісту освіти https://imzo.gov.ua/...programi/hudozhno-estetichniy-napry Програма бісероплетіння  (автори Бровко Т.С., Осадчук І.В.) «МОН» (лист  від 01.06.2013 №1/11- 9332) Колоберда О.В. 1       2 1       груп 4
15       30 15       учнів 60
4       12 6       годин 22
3 Художній розпис
(ліплення з глини, стилізація образів та предметів, декоративний розпис глини та дерева, народні стилі розпису)
 Програма «Декоративний розпис»
 «Схвалено Комісією з проблем виховання учнівської та студентської молоді Науково-методичної ради з питань освіти МОН» (протокол № 5 від 23.12.2010)
Гуменюк В.О. 1 1 2             груп 4
15 15 30             учнів 60
4 4 12             годин 20
4 Орігамі
(класичне орігамі, модульне, композиції, кирикамі)
Художньо-естетичний напрям – Інститут модернізації змісту освіти https://imzo.gov.ua/...programi/hudozhno-estetichniy-napry.Навчальна програма «Орігамі»  автори В. В. Сіманець, Н. І. Квашніна Рекомендовано МОН(лист МОН від 01.06.2013 № 1/11-9332).  Програма орігамі. Навчальні програми з позашкільної освіти/ Заг. ред. Н. І. Савенко, О. В. Биковська «Рекомендовано МОН» (лист МОН від 11.11.2014 № 1/11-17866) Дороніна Л.І.       1 1         груп 2
      15 15         учнів 30
      4 4         годин 8
5 Крій та шиття одягу (шиття одягу, аксесуарів, сумки та рюкзаки з тканини, техніка канзаші, м’яка іграшка)
  МОН Програми з позашкільної освіти: Художньо-естетичний напрям/декоративно-ужитковий та образотворчий профілі, Київ 2016-Вип.2 ст128 Програма гуртка моделювання та конструювання одягу
Ботвінцева Н.І.         2         груп 2
        30         учнів 30
        12         годин 12
6 Українська художня творчість
(вишивка, вишивка шовковими стрічками, писанкарство)
Художньо-естетичний напрям – Інститут модернізації змісту освіти https://imzo.gov.ua/...programi/hudozhno-estetichniy-napry.Програма Мистецтво нашого народу (автор Корнієнко А.В.) «Схвалено Комісією з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН» (протокол № З від 18.12.2013, лист ІІТЗО від 29.01.2014 № 14.1/12-Г-66)
                                                                                                                                                                                                                                                                                    
Борсук А.О. 1       4         груп 5
10       60         учнів 70
2       16         годин 18
7 Феєрверк фантазій
(декупаж, скрапбукінг, квілінг, техніка торцювання, гофропапер)
Художньо-естетичний напрям – Інститут модернізації змісту освіти https://imzo.gov.ua/...programi/hudozhno-estetichniy-napry.Програма Мистецтво нашого народу (автор Корнієнко А.В.) «Схвалено Комісією з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН» (протокол № З від 18.12.2013, лист ІІТЗО від 29.01.2014 № 14.1/12-Г-66) Лукіяненко Н.В. 2                 груп 2
30                 учнів 30
8                 годин 8
8 Прикладні мистецтва
 (види декоративно-ужиткових мистецтв традиційні та сучасні, паперової пластики, декоративний розпис, народні обереги, символи, традиції, плетіння гачком та на спицях, витинанка, художня вишивка)
Художньо-естетичний напрям – Інститут модернізації змісту освіти https://imzo.gov.ua/...programi/hudozhno-estetichniy-napry.Програма Мистецтво нашого народу (автор Корнієнко А.В.) «Схвалено Комісією з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН» (протокол № З від 18.12.2013, лист ІІТЗО від 29.01.2014 № 14.1/12-Г-66)
                                                                                                                                                                                                                                                                                    
Блотницька І.О. 2                 груп 2
  30                 учнів 30
  8                 годин 8
9 Художня творчість
 (декоративний розпис, нетрадиційні види та методики образотворчого мистецтва  (малюнки за допомогою пальців рук, сіль, пластилін, воскові олівці, колажі))
МОН України Державний Центр позашкільної освіти Кафедра позашкільної освіти національного педагогічного університету ім.. М.П.Драгоманова  (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4658)
Навчальна програма з позашкільної освіти "Студії образотворчого мистецтва"автори: ФилипенкоА.О., Василянська І.О., Мельник В.П. Київ 2016
Федорова З.В.       2 2 2       груп 6
        30 30 30       учнів 90
        8 8 8       годин 24
10 Образотворче мистецтво (види образотворчого мистецтва)
 (сучасне образотворче мистецтво, різноманітні техніки, колажі, композиції)

МОН України Державний Центр позашкільної освіти Кафедра позашкільної освіти національного педагогічного університету ім.. М.П.Драгоманова  (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4658) Навчальні програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму: вип. 2 / за ред. Биковського Т.В., Шкури Г.А. – К.: УДЦПО, 2016. – В. 2. – 267 с. Київ 2016 Випуск 2 Програма основ художнього мистецтва.
Ковальчук В.Д. 1     1 1 1       груп 4
15     15 15 15       учнів 60
4     4 4 4       годин 16
11 Творчість та фантазія
(український декоративний розпис, малювання тварин, квітів, людини. Робота з природним матеріалом)

МОН України Державний Центр позашкільної освіти Кафедра позашкільної освіти національного педагогічного університету ім.. М.П.Драгоманова  (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4658) Навчальні програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму: вип. 2 / за ред. Биковського Т.В., Шкури Г.А. – К.: УДЦПО, 2016. – В. 2. – 267 с. Київ 2016 Випуск 2 Програма основ художнього мистецтва.
Дмитрищук Г.М. 2                 груп 2
30                 учнів 30
8                 годин 8
12 «Театральний»- «Натхнення»
(Класичний народний театр, дитячі вистави, тематичні літературно-музичні постановки, народні свята)
 МОН (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657) навчальні програми з позашкільної освіти,  Київ 2016, Випуск 1 ст.177 Програма театрального мистецтва.
Програма «Театрального гуртка». Укладачі Іова В.Ю., Кпасномовець Л.В., ГригорчукТ.В. - Кам'янець-Подільський: «Медобори – 2006», 2007. Схвалено комісією з проблем позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (протокол № 3 від 21.06.2007 р.).
Гринчак І.Б.       1 2 1       груп 4
      15 30 15       учнів 60
      4 8 6       годин 18
13 "Театральний" – «Образ» (Сучасне театральне мистецтво, пантоміма, постановка сучасних дитячих казок, підготовка ведучих концертних програм та творчих вечорів) Навчальна програма дитячого театру. Автори: А. Купчик, О. Купчик. Схвалено для використання комісією з проблем позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН (протокол № 1 від 22.06.2009р.) https://www.slideshare.net/NatashaKachkovskaya/ss-53715874 -Програма «Театрального гуртка». Укладачі Іова В.Ю., Кпасномовець Л.В., ГригорчукТ.В. - Кам'янець-Подільський: «Медобори – 2006», 2007. Схвалено комісією з проблем позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (протокол № 3 від 21.06.2007 р.). Бринчак В.О. 1     1           груп 2
15     15           учнів 30
4     4           годин 8
14 Естрадні танці «РитМікс»
(класична хореографія, стилізований народний танець, творчі концертні програми, участь у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах)
Програма естрадного танцю МОН, молоді та спорту України
(Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1/11-4294 від 02.04.2012 р.)
Програма ансамблю танцю автор:Масляк Н.С. МОН (Лист Міністерства освіти і науки України № 1/11-3840 від 12.07.2005 р)
Караджи В.Г. 1     1 1 1       груп 4
15     15 15 15       учнів 60
4     4 6 6       годин 20
15 Зразковий ансамбль бального танцю «Сузір’я»
(Робота з ансамблем, формейшен, відпрацьовування акторської майстерності, постановка сюжетних танців, складної бальної хореографії)
Програма спортивного бального танцю
МОН, молоді та спорту України (Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1/11-4294 від 02.04.2012)
Афанасьєва В.І.       1 1 1 1     груп 4
      15 15 15 15     учнів 60
      6 6 6 6     годин 24
16 Ансамбль бального танцю «Лазурит»
(Латиноамериканський стандарт, спортивні бальні танці.  Участь у обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах)
Програма спортивного бального танцю
Рекомендовано МОН, молоді та спорту України (Лист МОН, молоді та спорту України № 1/11-4294 від 02.04.2012 р.)
Кузьмінський О.І.       1 1   1     груп 3
      15 15   15     учнів 45
      4 4   4     годин 12
17 Зразкова студія хореографічних мініатюр «Радість»
(Загальна культура хореографічного мистецтва, класична хореографія, сучасний стиль, філософія музики і танцю, сюжетні постановки, сценічний костюм. Участь у всіх міських концертах. Участь у обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях)
  Рекомендовано МОН (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657) навчальні програми з позашкільної освіти,  Київ 2016, Випуск 1 ст.91 Навчальна програма сучасної хореографії  Антоненко Г.В.       1 1     1 1 груп 4
      15 15     15 15 учнів 60
      6 6     6 6 годин 24
  Хореографія Програма з хореогрфії, МОН, 2012 вип.1 Антоненко Г.В.                 1 груп 1
                15 учнів 15
                10 годин 10
18 Хореографічний ансамбль «Сяйво»
(сучасні естрадні танці, класична хореографія, акробатика та гімнастика, народна стилізація танцю, акторська та сценічна майстерність. Участь у обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях)
Спортивна сучасна хореографія  Борсук Н.В., Мосякова І.Ю., Окушко Т.К.  Схвалено Комісією з проблем виховання учнівської та студентської молоді Науково-методичної ради з питань освіти МОН (протокол № 5 від 23.12.2010) Комплексна навчальна програма з позашкільної освіти, К. Тетріс-Прінт, 2011.  Програми з позаш. освіти. Хореографія Київ 2012, ст. 170 Програма естрадного танцю, МОН, молоді та спорту України (Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1/11-4294 від 02.04.2012 р.) Бондар Н.М.       1 1 1 1     груп 4
      15 15 15 15     учнів 60
      6 6 6 6     годин 24
19 Естрадні танці «Фантазія»
(Спортивна хореографія, ритміка, гімнастика. Естрадні танці. Участь у обласних та Всеукраїнських конкурсах, фестивалях)
Навчальна програма «Ритміка і танець»  Вартовник В.О.
Схвалено Комісією з позашкільної освіти Науково-методичної Ради з питань освіти МОН, молоді та спорту України (протокол № 4 від 07.11.2012 р. лист ІІТЗО від 27.11.2012 № 14.1/12-Г-359)
Програма роботи гуртка спортивного танцю  Белів В.Р., Куценко Л.Г. МОН, (Лист МОН № 1/11-3840 від 12.07.2005)
Соколюк Ю.П.       1 2         груп 3
      15 30         учнів 45
      4 12         годин 16
20 Хореографічний ансамбль «Східні танці»
(Хореографія східного танцю, види народних східних танців, сучасні напрямки  - фьюжн, шоу номери. Сценічна культура. Участь у обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, Організація та проведення Всеукраїнського фестивалю з сучасної хореографії та східного танцю «Amira-Best»)
Програм з позашкільної освіти Художньо-естетичний напрям (хореографічний та декоративно-ужитковий профілі) Програми:«Хореографія», «Сучасні танці»). Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України лист Міністерства освіти і науки України  від 02. 04. 2012 р. №1/11-4294. Навчальна програма з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Гурток східних танців «Яджешварі» Затверджено наказом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації 04.04.2014 № 181 Цундра А.П.       1 2 1       груп 4
      15 30 15       учнів 60
      4 8 6       годин 18
21 "Танцювальна мозаїка" Художньо-естетичний напрям – Інститут модернізації змісту освіти https://imzo.gov.ua/...programi/hudozhno-estetichniy-napry.«Танцювальна мозаїка» (автори: Сафонова О. О., Шевчук А. С.) «Схвалено науково-методичною комісією з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН» (протокол №2 від 29.06.2017) (лист ІМЗО від 18.07.2017 № 21.1/12-Г-406) Гоцюк Т.В.       1           груп 1
      15           учнів 15
      6           годин 6
22 Ансамбль сучасного танцю «Пластилін»
(стиль контемп, класична хореографія, пластика, гімнастика.  Участь у обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах)
Навчальна програма танцювально-спортивної студії «Бриліант» автори Грушевська Н. В., співавтори: Радецька М. А.,
Щепа Т. А. «Схвалено Комісією з проблем виховання студентської та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти МОН (протокол № 3 від 01.07.2010) Хореографія з елементами художньої гімнастики. Комплексна навчальна програма.—К., 2010. 38 с.
Реутова Я.В. 1     2 1     1 1 груп 6
15     30 15     15 15 учнів 90
3     8 4     4 4 годин 23
23 Зразковий дитячий естрадний театр "Жар-птиця" + ансамбль МОН України УДЦПО Навчальні програми з аозашкільної освіти, художньо-естетичний напрямВипуск 1, Київ "Грамота"2008 с.40. Прогама вокально-хореографічного естрадного дитячо-юнацького колективу Левченко Т.В.       1     2     груп 3
      6     30     учнів 36
      6     18     годин 24
24 Зразкова вокальна студія "Веснянка", ансамбль МОН України УДЦПО Навчальні програми з аозашкільної освіти, художньо-естетичний напрям (вокальний, хореографічний, музичний, театральний, цирковий профілі) Випуск 1, Київ 2016 с.57 Програма  естрадної пісні Яворська Л.О.   1   1           груп 2
  10   8           учнів 18
  3   24           годин 27
25 Вокальна студія "Мозаіка" МОН України УДЦПО Навчальні програми з аозашкільної освіти, художньо-естетичний напрям (вокальний, хореографічний, музичний, театральний, цирковий профілі) Випуск 1, Київ 2016 с.39 Програма вокального мистецтва Стельмах М.І. 1       1         груп 2
15       7         учнів 22
6       21         годин 27
  "Естрадний вокал" МОН України УДЦПО Навчальні програми з позашкільної освіти, художньо-естетичний напрям. Випуск 1. Київ 2016 с.57 Програма естрадної пісні Тоток І.О. 1     1 2         груп 4
26 15     15 30         учнів 60
  4     4 8         годин 16
  Вокальний ансамбль МОН України УДЦПО Навчальні програми з аозашкільної освіти, художньо-естетичний напрям (вокальний, хореографічний, музичний, театральний, цирковий профілі) Випуск 1, Київ 2016 с.39 Програма вокального мистецтва Гоцюк Т.В.       1           груп 1
      15           учнів 15
      4           годин 4
27 "Українське літературознавство"
(підготовка учнів до вступу до вищих закладів за профілем, напис МАНівських робіт, науково - дослідницька робота з української літератури)
http://do.gendocs.ru/docs/index-203490.html    Навчальна програма "Українське літературознавство" автори:Борозенко О.І., Барановська Л.Л., Шевченко І.М. Схвалено Комісією з проблем виховання учнівської та студентської молоді Науково-методичної ради з питань освіти МОН (протокол № 2 від 30.03.2010). Програми з позашкільної освіти. Дослідницько-експериментальний напрям /упоряд. О. В. Лісовий, С. О. Лихота]. — К. : ТОВ «Інформаційні системи», 2010.-  Вип. 2. Соцька Т.І.             1     груп 1
            15     учнів 15
            8     годин 8
28 Школа Лідерів
(Керівництво , робота з лідерами учнівського самоврядування, участь в міських та Всеукраїнських акціях, молодіжних рухах, участь у програмі «Молодь Чорноморська», організація міжшкільних ігор, квестів, інтелектуальної гри «Чи знаєш ти Чорноморськ?», керівництво літнім міським табором «Школи Лідерів»)
http://rbdut.at.ua//_ 1d/1/116_Programi_sotcia.pdf  Програма лідерів учнівського самоврядування та Програма «Лідерство – запорука успіху» автори: Ковганич Г. Г., Козицина К., Гук М., Чайковська К. В., Осадча О. В., МОН (лист від 11.11.2014 № 1/11-17866) Навчальні програми з позашкільної освіти/Заг. ред. Н. І. Савенко, О. В. Биковська Програма гуртка «Лідерство – запорука успіху» автор Спіжева Д.В. МОН (Лист № 1/11-3839 від 12.07.2005 р.) Програми для творчих об’єднань позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів (укл. Павлова Л.М.), Антей – 2005
Програма гуртка «Основи учнівського самоврядування»  автор Кравченко С.В. Програми для творчих об’єднань позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів (укл. Павлова Л.М.), Антей – 2005
Кавун Ю.Ю.       1 2         груп 3
      15 30         учнів 45
      6 12         годин 18
29 Школа Лідерів
(Інформаційний напрямок «Школи Лідерів», організація та проведення міжшкільних масових заходів, створення дитячих телепрограм, фільмів, соціальних тематичних роликів, актуальних молодіжних програм: «Ревізор», «Лідер online», квестів)
http://rbdut.at.ua//_ 1d/1/116_Programi_sotcia.pdf  Програма творчого об’єднання «Дитяче телебачення» автор Герасименко А.С.МОН (Лист № 1/11-3839 від 12.07.2005 р.) Програми для творчих об’єднань позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів (укл. Павлова Л.М.), Антей – 2005 Прищепа В.О.       4           груп 4
        60           учнів 60
        16           годин 16
30 Фортепіано Програма гуртка "Фортепіано" Музика, 1986, с. 103 Бушуєва Л.Б.                   груп 0
1 1 1 1   1 1     учнів 6
3 3 3 3   3 3     годин 18
31 Фортепіано Програма гуртка "Фортепіано" Музика, 1986, с. 103 Прищепа В.В.                   груп 0
1   1   1         учнів 3
3   3   3         годин 9
32 Фортепіано Програма гуртка "Фортепіано" Музика, 1986, с. 103 Вербова Т.О.                   груп 0
1   3   2 1       учнів 7
3   9   6 3       годин 21
  Фортепіано Програма гуртка "Фортепіано" Музика, 1986, с. 103 Гоцюк Т.В.                   груп 0
3 1               учнів 4
6 2               годин 8
33 Гітара Програма гуртка "Гітара" Музика, 1986, с. 182 Боринська І.В.                   груп 0
  1 2 3 3         учнів 18
  3 6 9 9         годин 27
34 Гітара Програма гуртка "Гітара" Музика, 1986, с. 182 Головатюк Н.М.                   груп 0
4 4 1             учнів 9
12 12 3             годин 27
35 Гітара Програма гуртка "Гітара" Музика, 1986, с. 182 Драгой Н.О.                   груп 0
2 2 6             учнів 10
6 6 9             годин 21
36 Гітара Програма гуртка "Гітара" Музика, 1986, с. 182 Паніна М.В.                   груп 0
2   1             учнів 3
6   3             годин 9
37 Скрипка Програма для музичних школ "Скрипка"Нова книга, 2007,с.112 Ставнійчук Н.Г.                   груп 0
2 1   1   1 1     учнів 6
6 3   3   3 4     годин 19
38 Скрипка Програма для музичних школ "Скрипка"Нова книга, 2007,с.112 Журенко І.О.                   груп 0
  1 2             учнів 3
  3 6             годин 9
39 Фортепіано Програма гуртка "Фортепіано" Музика, 1986, с. 103 Сурова В.О.                   груп 0
3                 учнів 3
9                 годин 9
  Сольфеджіо Програма "Сольфеджіо", "Музика", 1986,с. 9 Журенко І.О.           1       груп 1
          6       учнів 6
          2       годин 2
  Сольфеджіо Програма "Сольфеджіо", "Музика", 1986,с. 12 Вербова Т.О. 2 1 2             груп 5
24 10 21             учнів 55
2 1 2             годин 5
  Музична література Програма "Музична література", "Музика", 1986,с. 9 Вербова Т.О.             1     груп 1
            6     учнів 6
            1     годин 1
ВСЬОГО                   груп 109
                  учнів 1563
                  годин 681
                  ставок 37,8
                             
  Директор БДЮТ                                      Ж.В. Шведова