ВУЗ ШАГ

Чорноморськ. Будинок дитячої та юнацької творчості Чорноморської міської ради Одеської області

 





Мережа гуртків

Мережа гуртків БДЮТ

Художньо-естетичний відділ

Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво

Назва гуртка,

місце проведення занять

ПІБ керівника гуртка

«Умілі руки», БДЮТ (каб. 9)

Ковальська Марія Сергіївна

«Рукоділля», БДЮТ (каб. 9, 14)

Колоберда Ольга Василівна

«Художній розпис» БДЮТ (каб. 14)

Гуменюк Вікторія Олександрівна

«Оригамі», гімназія № 1 (бібліотека)

Дороніна Людмила Іллівна

 «Прикладні мистецтва»,БДЮТ (каб. №12), ЗОШ №6 (каб.107)

Блотницька Ірина Олексіївна

 «Крій та шиття», БДЮТ (каб. 14)

Ботвінцева Наталія Іванівна

«Творчість та фантазія»,  ЗОШ №7

Дмитрищук Галина Михайлівна

 «Феєрверк фантазій», ЗОШ №1

Лукіяненко Наталія Володимирівна

Українська художня творчість,

ЗОШ №7 (каб. 12 корпус ш/л)

Борсук Анна Олександрівна

«Образотворче мистецтво», БДЮТ (каб. 2)

Ковальчук Валентина Дмитрівна

«Художня творчість», БДЮТ (каб. 2)

Федорова Зінаїда Валентинівна

Театральне мистецтво

Театральний гурток «Образ»  ЗОШ №2, ЗОШ №4

Бринчак Василина Олегівна

Театральний гурток «Натхнення», БДЮТ (каб3, 12), ЗОШ №4

Гринчак Ірина Богданівна

 

Хореографічне мистецтво

Назва гуртка,

місце проведення занять

ПІБ керівника гуртка

Ансамбль бального танцю «Сузір’я»,  ЗОШ№7 (актова зала)

Афанасьєва Валентина Іванівна

 

«Бальні танці» «Лазуріт»,   ЗОШ№7 (спортзал № 3)

Кузьмінський Олександр Іванович

Зразкова студія хореографічних мініатюр «Радість»,

ЗОШ № 2 (танц. зал)

Антоненко Гаяне Валеріївна

 

 Зразковий хореографічний колектив «Сяйво»,  БДЮТ (акт. зала, ЗОШ №6)

Бондар Наталя Михайлівна

Естрадні танці «Фантазія», БДЮТ (актова зала, каб. 3)

Соколюк Юлія Павлівна

 

 «Естрадні танці «РитМікс», БДЮТ (каб. 3, актова зала), ЗОШ №6

Караджи Вікторія Глібівна

 

 «Східні танці»,

БДЮТ (актова зала, каб. 3), ЗОШ №6

Цундра Алла Петрівна

 

 «Сучасні танці «Пластилін»,

БДЮТ (актова зала, каб. 3)

Реутова Яна Василівна

 

Вокальне, музично-інструментальне мистецтво

Назва гуртка,

місце проведення занять

ПІБ керівника гуртка

«Сольфеджіо»,  БДЮТ (каб. 4)

Вербова Тетяна Олександрівна

 «Фортепіано», БДЮТ (каб. 4)

Вербова Тетяна Олександрівна

«Музична література»,  БДЮТ (каб. 4)

Вербова Тетяна Олександрівна

 «Гітара»,  БДЮТ (каб. 5,)

Головатюк Ніна Миколаївна

 «Гітара», БДЮТ (каб. 5)

Драгой Лідія Олександрівна

Зразкова дитячий естрадний театр «Жар-птиця»,    БДЮТ (каб. 2, 3, 12, акт. зала)

Левченко Тетяна Вікторівна

 «Фортепіано», БДЮТ (каб. 10)

Бушуєва Лілія Борисівна

Зразковий ансамбль гітаристів «Міст»,

БДЮТ (каб. 13, акт. зала)

Боринська Ірина Валеріївна

Зразкова вокальна студія «Веснянка», БДЮТ (каб. 3, 4, 12)

Яворська Лариса Олексіївна

 «Естрадний вокал», БДЮТ (каб. 12, 13)

Тоток Ірина Олегівна

 «Вокальний ансамбль «Мозаїка»,МдЗОШ

Стельмах Маргарита Іванівна

 «Скрипка», БДЮТ (каб. 10, 11)

Ставнійчук Наталія Георгіївна

«Хореографія»,  «Фортепіано», «Етрадний вокал», ЗОШ №2 (танц. зала)

Гоцюк Тетяна Вікторівна

 

 «Гітара»,  БДЮТ (каб. 10)

Паніна Марина Вікторівна

 «Фортепіано», БДЮТ (каб. 11)

Прищепа Вікторія Валеріївна

«Фортепіано» БДЮТ (каб. 11)

Сурова Валерія Олександрівна

«Скрипка», «Сольфеджіо», БДЮТ (каб. 11, 4)

Журенко Ірина Олександрівна

 

Відділ дослідницько-експериментального та

соціально-реабілітаційного напрямів

Назва гуртка,

місце проведення занять

ПІБ керівника гуртка

«Школа лідерів», БДЮТ (каб. 14, 12)

Кавун Юлія Юріївна

 «Школа лідерів», БДЮТ (каб. 12, 14)

Прищепа Вікторія Валеріївна

«Українське літературознавство»,

БДЮТ (каб.9, МК)

Соцька Тетяна Ігорівна